Chovejme se k dětem tak, jak bychom chtěli, aby se ony chovaly k nám, až my budeme potřebovat pleny

Vyplňte dotazník týkající se výživného a pomozte všem zjistit jak jsou na tom ostatní. Dotazník zde, výsledky zde.

Odborné články

Z novinky.cz – Šéf školní inspekce: Mrháme schopnostmi dětí

Český vzdělávací systém je velmi zakonzervovaný a Česko kvůli němu mrhá schopnostmi žáků a studentů. Většina Evropy už funguje jinak, popsal v rozhovoru pro Právo ústřední školní inspektor Tomáš Zatloukal.

Číst dál...

Téměř 58 procent českých rodičů používá či použilo fyzický trest

Téměř 58 procent rodičů v Česku použilo fyzický trest vůči svému dítěti, více než třetina pak fyzický trest používá jako běžnou součást výchovy. Děti trestají fyzicky více lidé, kteří sami v dětství „dostávali“. Častěji k fyzickým trestům sahají také mladší rodiče a rodiče více dětí. Zákaz fyzických trestů na dětech by uzákonila čtvrtina matek a otců. Ukázal to výzkum, do něhož se koncem loňského roku zapojilo 1013 rodičů s potomky do 18 let.

Číst dál...

Jak postupovat při policejní kontrole překročení hranice okresu, obce

Právní stav je takový, že vláda v rozporu s vůlí poslanecké sněmovny svévolně a protiústavně nařizuje prodlužování nouzového stavu, a to bez řádného odůvodnění (to je pravomocné konstatování soudu). Pokud občan činí něco protiprávně, pak se můžete právními metodami bránit. Vzhledem k tomu, že právní stát (více zde) je jen pohádka podobná tomu o Ježíškovi na Vánoce, tak pokud je stát v přímém rozporu se zákonem a porušuje i základní lidská práva, tak je obrana nesmírně náročná a mocenské struktury jako je Policie ČR, hygienické stanice… budou vykonávat rozkazy i ty jednoznačně protizákonné.

Číst dál...

Úvahy o umělém přerušeni těhotenství u nezletilých dívek

V tomto článku se zamyslím nad jednou ne příliš diskutovanou právní problematikou a na její dopad na nezletilé dívky. Jedno z nejpřísnějších omezení nezletilých v českém právu najdeme v případech potratů.

Číst dál...

Nezákonnost postupu vládců ČR k 21.11. a co bude dál

Ministerstvo zdravotnictví plivlo do tváře soudu i občanům. Co bude dál? Přečtěte si článek.

Číst dál...

Trestní oznámení na Jaroslava Flegra

Text oznámení podezření ze spáchání trestného činu podněcování k nenávisti vůči skupině osob výrokem Jaroslava Flegra o tom, že by se s dětmi mělo zacházet jako s nebezpečným odpadem.

Číst dál...

Jak se chovat na demonstraci

Pro režim jsou demonstrace a jiné formy protestu poměrně nebezpečné, protože je, na rozdíl od voleb, nemá příliš pod kontrolou. Z toho důvodu existují celosvětové plány, jak režim s demonstracemi bojuje. Těžkoodenci, vodní děla, slzný plyn, obušky… to vše netřeba vysvětlovat. Budeme se zabývat spíše tajnou částí práce policie v boji proti občanům země.

Číst dál...

Výzva režimu, aby neprodleně ukončil své protiprávní jednání

My občané České republiky tímto vyzýváme mocenský režim České republiky, aby neprodleně ukončil své protiprávní jednání a začal respektovat platné zákony ČR, které si sám přijal. Apelujeme na všechny osoby pracující pro mocenský režim, které ctí spravedlnost, aby vytvářeli vnitřní tlak za účelem nastolení zákonnosti tohoto režimu.

Číst dál...

Prokazatelné lži o koronaviru SARS-CoV-2

Článek určený pro lidi, kteří neztratili soudné kritické myšlení a jsou ochotni zamyslet se nad tím, co se v současnosti děje. Není určen pro ty, kteří věří politikům, jimi placeným médiím a zkorumpovaným úředníkům.

Číst dál...

Statistiky z průzkumu vhodných otázek

V rámci kampaně „Letáky probouzí veřejnost“ jsme položili respondentům otázky, které by byly vhodné do této kampaně na letáky. Zde jsou výsledky platné k raním hodinám 10. 9. 20120.

Číst dál...

Přestaňte šířit poplašné zprávy!

Tímto vyzýváme Vládu ČR, ministry Vlády, vládní úředníky, hygieniky, novináře a další osoby, které se dopouštějí šíření poplašné zprávy o nebezpečnosti viru SARS-CoV-2, aby neprodleně ukončili své protiprávní jednání a nezpůsobovali ve společnosti paniku.

Číst dál...

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví o nošení roušek je nezákonné

Ministerstvo zdravotnictví dne 19. srpna 2020 vydalo mimořádné opatření č. j.: MZDR 15757/2020-28/MIN/KAN, kterým ukládá všem občanům ČR povinnost zakrývat si dýchací cesty neboli laicky nasadit si náhubky, respektive roušky. Tento zásah do lidských práv je ze strany Ministerstva nezákonný z mnoha důvodů.

Číst dál...

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.