Chovejme se k dětem tak, jak bychom chtěli, aby se ony chovaly k nám, až my budeme potřebovat pleny

Vyplňte dotazník týkající se výživného a pomozte všem zjistit jak jsou na tom ostatní. Dotazník zde, výsledky zde.

Odborné články

Jak se chovat na demonstraci

Pro režim jsou demonstrace a jiné formy protestu poměrně nebezpečné, protože je, na rozdíl od voleb, nemá příliš pod kontrolou. Z toho důvodu existují celosvětové plány, jak režim s demonstracemi bojuje. Těžkoodenci, vodní děla, slzný plyn, obušky… to vše netřeba vysvětlovat. Budeme se zabývat spíše tajnou částí práce policie v boji proti občanům země.

Číst dál...

Výzva režimu, aby neprodleně ukončil své protiprávní jednání

My občané České republiky tímto vyzýváme mocenský režim České republiky, aby neprodleně ukončil své protiprávní jednání a začal respektovat platné zákony ČR, které si sám přijal. Apelujeme na všechny osoby pracující pro mocenský režim, které ctí spravedlnost, aby vytvářeli vnitřní tlak za účelem nastolení zákonnosti tohoto režimu.

Číst dál...

Prokazatelné lži o koronaviru SARS-CoV-2

Článek určený pro lidi, kteří neztratili soudné kritické myšlení a jsou ochotni zamyslet se nad tím, co se v současnosti děje. Není určen pro ty, kteří věří politikům, jimi placeným médiím a zkorumpovaným úředníkům.

Číst dál...

Statistiky z průzkumu vhodných otázek

V rámci kampaně „Letáky probouzí veřejnost“ jsme položili respondentům otázky, které by byly vhodné do této kampaně na letáky. Zde jsou výsledky platné k raním hodinám 10. 9. 20120.

Číst dál...

Přestaňte šířit poplašné zprávy!

Tímto vyzýváme Vládu ČR, ministry Vlády, vládní úředníky, hygieniky, novináře a další osoby, které se dopouštějí šíření poplašné zprávy o nebezpečnosti viru SARS-CoV-2, aby neprodleně ukončili své protiprávní jednání a nezpůsobovali ve společnosti paniku.

Číst dál...

Jak se bránit, pokud vás budou chtít pokutovat za nenošení roušky

Pokud vás někde zastaví hlídka policie ČR nebo městské policie, oznamte jim, že s přestupkem nesouhlasíte, jelikož neporušujete žádný zákon. Pokud policista oznámení pošle – myslím, že mnoho z nich se na to vykašle – tak hygienické stanice pro obrovskou přetíženost (na takovou situaci rozhodně nejsou připravené) se k řešení vaší záležitosti dostanou až za mnoho let u mnoha případů vůbec nikdy.

Číst dál...

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví o nošení roušek je nezákonné

Ministerstvo zdravotnictví dne 19. srpna 2020 vydalo mimořádné opatření č. j.: MZDR 15757/2020-28/MIN/KAN, kterým ukládá všem občanům ČR povinnost zakrývat si dýchací cesty neboli laicky nasadit si náhubky, respektive roušky. Tento zásah do lidských práv je ze strany Ministerstva nezákonný z mnoha důvodů.

Číst dál...

Je zákaz tělesných trestů až tak nesmyslným nápadem?

Myšlenka zakázat rodičům používat jakékoliv tělesné tresty ve výchově svých dětí, se již delší dobu objevuje v českém povědomí. Nelze říct, že by šlo o světový precedens, dosud to totiž bylo uděláno, ať už výslovně či implicitně, zákony 60 států. Tři ze čtyř našich přímých sousedů, Německo, Rakousko a Polsko patři mezi ně a Slovensko takovou úpravu zvažuje.

Číst dál...

Ministerstvo spravedlnosti chce omezit informace o soudních jednáních

Již v dnešní době je rozhodování soudů zcela netransparentní, přitom i na transparentnosti rozhodování soudů by měl být postaven právní stát, pokud by existoval. I přes systematické ututlávání se, občas dostávají na veřejnost kusé informace z některých kauz, čímž vyplouvají napovrch informace diskreditující tajemnou a nekontrolovanou justici. Na ministerstvu „spravedlnosti“ se rozhodli ještě více ztížit veřejnosti přístup k informacím o práci justice.

Číst dál...

Rozhovor na téma Istambulské úmluvy

Hezký a pravdivý rozhovor na téma Istambulské úmluvy s Danielou Kovářovou (odkaz kdo je Daniela Kovářová).

Číst dál...

Posílat neplatiče výživného do vězení nedává smysl, říká šéf Nejvyššího soudu Pavel Šámal

V rozhovoru s novinářem Janem Janušem předseda Nejvyššího soudu přiznává, že stát někdy zbytečně kriminalizuje skutky, za které se do vězení zavírat nemá. Mezi ně patří i výživné. 

Číst dál...

Soudní znalci ničí dětské životy – PhDr.Tomáš Novák

Video, ve kterém letitý psycholog a soudní znalec, který dnes pastrně jako jediný posuzuje posudky jiných soudních znalců, popisuje tristní stav řady znaleckých posudků, které podle něj ničí životy dětí i jejich rodičů. 

Číst dál...