Chovejme se k dětem tak, jak bychom chtěli, aby se ony chovaly k nám, až my budeme potřebovat pleny

Vyplňte dotazník týkající se výživného a pomozte všem zjistit jak jsou na tom ostatní. Dotazník zde, výsledky zde.

O prava-deti.cz

Sekce, ve které budou informace týkající se tohoto projektu.

O projektu prava-deti.cz

Cílem tohoto projektu je vytvořit webový prostor, ve kterém se nejen děti dozví některé zatím nepublikované informace týkající se nejen práv dětí, ale rodiny jako celku. Cílem není návštěvníky o čemkoli přesvědčovat. Cílem je nabídnou jiný úhel pohledu, který není podporovaný formálními vůdci a jejich skupinami.

Jako další cíl se tento projekt snaží přinášet užitečné nástroje pro kohokoli, komu jde o skutečná práva dětí. Jedním z těchto nástrojů má být i průzkum skutečného stavu, prováděný za pomoci dotazníků, vyhodnocování těchto dotazníků a nabídnutí zjištěných výsledků široké veřejnosti, aby už napříště nebyl skutečný stav v režimu tajemství.

Jak nás můžete podpořit

Podpora může být dvojího druhu. Finanční a propagací. Odvádíme sice svou práci na tomto projektu bez nároku na finanční odměnu, ale svůj čas tomu věnujeme na úkor placené práce, odpočinku…

Číst dál...

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.