Chovejme se k dětem tak, jak bychom chtěli, aby se ony chovaly k nám, až my budeme potřebovat pleny

Vyplňte dotazník týkající se výživného a pomozte všem zjistit jak jsou na tom ostatní. Dotazník zde, výsledky zde.

Praktiky institucí

V této části najdete popis běžných praktik institucí a skupin působících v oblasti rodinného práva. Popíšeme především ty praktiky, které jsou škodlivé, nežádoucí a protizákonné. Samozřejmě existují i ty pozitivní, správné a zákonné. Na ty však není třeba se nijak připravovat. Stačí se z nich radovat, pokud máte to štěstí a setkáte se s nimi.

Grafické zobrazení praktik institucí

V tomto článku naleznete grafické zobrazení praktik používaných institucemi působícími v oblasti rodinného práva.

Číst dál...

  • Praktiky soudů

    Zde naleznete různé oblíbené praktiky u soudů. Netvrdíme, že se musíte se všemi těmito praktikami setkat ve vaší konkrétní kauze. Dokonce se nemusíte setkat se žádnou z těchto praktik. Přesto není špatné o nich vědět a případně se radovat, že jste se s nimi nesetkali. To je lepší varianta, kterou vám upřímně přejeme a je určitě lepší, než se s těmito praktikami setkat a nerozumět jim. Zdaleka ne každý soudce tyto praktiky provádí, ale připravit se musíte na nejhorší variantu, abyste byli rádi, že to dopadne lépe.

    Počet článků: 2

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.