Chovejme se k dětem tak, jak bychom chtěli, aby se ony chovaly k nám, až my budeme potřebovat pleny

Vyplňte dotazník týkající se výživného a pomozte všem zjistit jak jsou na tom ostatní. Dotazník zde, výsledky zde.

Podpora může být dvojího druhu. Finanční a propagací. Odvádíme sice svou práci na tomto projektu bez nároku na finanční odměnu, ale svůj čas tomu věnujeme na úkor placené práce, odpočinku…  

Financování

Nejsme financovaní žádnými dotacemi z veřejných peněz a do budoucna ani nechceme být. Důvod je ten, aby na nás neměl žádnou páku nějaký úředník a hierarchie nad ním a nemohli vyvíjet tlak způsobem „toto se nám nelíbí, pokud nebudete chválit systém, tak nedostanete dotaci“. Nechceme chválit systém, chceme nabízet informace o tom, jak systém skutečně funguje, což někdy není zrovna lichotivé, proto si od systému nevezmeme ani žádné peníze.

V tuto chvíli všichni na projektu pracují zcela zdarma, jen z nadšení. Přesto by nás potěšilo, pokud byste nám přispěli nějakou částkou, která může být klidně symbolická. Jestli pošlete 50,- Kč, 100 Kč… budeme za to rádi a dodá nám to sílu pokračovat dál.

QR kód bankovního účtu pro dar prava-deti.cz

Číslo bankovního účtu je: 189037666/0300
IBAN:    CZ7003000000000189037666
BIC (SWIFT):      CEKOCZPP
Majitel účtu: Tomáš Herout (tvůrce webu samotného, jeho provozovatel a programátor funkčních prvků)

Můžete použít QR kód při platbě telefonem. Pokud budete psát platbu ručně, prosím uveďte do poznámky text "prava-deti.cz".  

Propagace

Můžete na nějaké své stránky vložit odkaz na tento web, a tím podpořit propagaci tohoto projektu. Jestli máte nějaké své vlastní stránky týkající se podobného tématu dětí a rodin, pošlete nám na ně odkaz a my tento odkaz uveřejníme na našem webu.

Můžete odkazy na tyto stránky vkládat i do různých diskusí. Prosím ne jako spam mimo téma. Ale pokud si myslíte, že nějaké diskutující by tento web mohl zajímat, tak tam odkaz dejte.  

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.