Chovejme se k dětem tak, jak bychom chtěli, aby se ony chovaly k nám, až my budeme potřebovat pleny

Výzva studentů ke celorepublikové stávce škol

Vyplňte dotazník týkající se výživného a pomozte všem zjistit jak jsou na tom ostatní. Dotazník zde, výsledky zde.

Odborné články

Prokazatelné lži o koronaviru SARS-CoV-2

Článek určený pro lidi, kteří neztratili soudné kritické myšlení a jsou ochotni zamyslet se nad tím, co se v současnosti děje. Není určen pro ty, kteří věří politikům, jimi placeným médiím a zkorumpovaným úředníkům.

Číst dál...

Statistiky z průzkumu vhodných otázek

V rámci kampaně „Letáky probouzí veřejnost“ jsme položili respondentům otázky, které by byly vhodné do této kampaně na letáky. Zde jsou výsledky platné k raním hodinám 10. 9. 20120.

Číst dál...

Přestaňte šířit poplašné zprávy!

Tímto vyzýváme Vládu ČR, ministry Vlády, vládní úředníky, hygieniky, novináře a další osoby, které se dopouštějí šíření poplašné zprávy o nebezpečnosti viru SARS-CoV-2, aby neprodleně ukončili své protiprávní jednání a nezpůsobovali ve společnosti paniku.

Číst dál...

Jak se bránit, pokud vás budou chtít pokutovat za nenošení roušky

Pokud vás někde zastaví hlídka policie ČR nebo městské policie, oznamte jim, že s přestupkem nesouhlasíte, jelikož neporušujete žádný zákon. Pokud policista oznámení pošle – myslím, že mnoho z nich se na to vykašle – tak hygienické stanice pro obrovskou přetíženost (na takovou situaci rozhodně nejsou připravené) se k řešení vaší záležitosti dostanou až za mnoho let u mnoha případů vůbec nikdy.

Číst dál...

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví o nošení roušek je nezákonné

Ministerstvo zdravotnictví dne 19. srpna 2020 vydalo mimořádné opatření č. j.: MZDR 15757/2020-28/MIN/KAN, kterým ukládá všem občanům ČR povinnost zakrývat si dýchací cesty neboli laicky nasadit si náhubky, respektive roušky. Tento zásah do lidských práv je ze strany Ministerstva nezákonný z mnoha důvodů.

Číst dál...