Chovejme se k dětem tak, jak bychom chtěli, aby se ony chovaly k nám, až my budeme potřebovat pleny

Vyplňte dotazník týkající se výživného a pomozte všem zjistit jak jsou na tom ostatní. Dotazník zde, výsledky zde.

5. 5. 2016 – otec se odvolal, protože nepochopil, že je v nejlepším zájmu, aby OSPOD Jablonce hájil Daniela i proti svému vlastnímu jednání

Otci se nelíbí, že Okresní soud v Jablonci n. N. logicky rozhodl, že za Daniela musí jednat jedině OSPOD Jablonce nad Nisou, který již několikrát Daniela odmítl poté, kdy se na ně Daniel obrátil se žádostí o pomoc. Nikdo jiný podle soudu za Daniela jednat nesmí. Jako důvod nesouhlasu otec uvádí, že OSPOD Jablonce n. N. se již dopustil pochybení tím, že ignoroval práva Daniela, což uznal nadřízený Krajský úřad. Otec nepochopil, že případ nelze předat někomu nestrannému, obzvlášť v době, kdy hrozí další šetření okolností případu.

Celý dokument si můžete v PDF stáhnout zde.

logo pdf 50 50

Krajský soud potvrdil, že je údajně v nejlepším zájmu Daniela, aby jeho zájmy a práva chránil právě ten, kdo jeho zájmy a práva již porušil.
Celý text potvrzení si můžete stáhnout zde

Otec požádal krajský soud, aby opravil již prokázané nepravdy, kterými se krajský soud pokusil odůvodnit své rozhodnutí. Dále otec žádá o vysvětlení, proč se krajský soud podivuje nad tím, že otec respektuje rozhodnutí soudu. Otec také žádá o zpřístupnění spisu, byť až poté, kdy soud rozhodl na základě písemností, které otci nebyly zpřístupněny.
Celý text si můžete stáhnout zde