Chovejme se k dětem tak, jak bychom chtěli, aby se ony chovaly k nám, až my budeme potřebovat pleny

Vyplňte dotazník týkající se výživného a pomozte všem zjistit jak jsou na tom ostatní. Dotazník zde, výsledky zde.

23. 8. 2016 – otce požaduje, aby SOUD opravil svá nepravdivá tvrzení a dokonce snad otci poskytl informace na základě kterých rozhodl

Otci se z nějakého důvodu nelíbí, že Krajský soud v Ústí nad Labem – pobočka Liberec použil jednoznačné nepravdy jako argument v odůvodnění svého rozhodnutí. Ba co víc. Otec se dokonce domáhá informací, proč mu soud připisuje k tíži, že respektoval rozhodnutí soudu. A aby toho nebylo málo, tak otec dokonce opětovně žádá o přístup k listinám, na základě kterých soud rozhodl. 

Celý dokument si můžete v PDF stáhnout zde.

logo pdf 50 50

Původní usnesení Krajského soudu v Ústí nad Labem – pobočka Liberec naleznete zde.

Výsledek

Krajský soud v Ústí nad Labem – pobočka Liberec otci nevysvětlil, proč mu připisuje k tíži, že otec respektoval rozhodnutí soudu a postupoval tak, jak mu ukládají zákony. Sdělil otci, že o nápravu odůvodnění měl žádat dříve, žen se o odůvodnění dozvěděl, tedy před nabitím právní moci, toto rozhodnutí však nabylo právní moci dnem doručení.

Odpověď Krajského soudu Ústí nad Labem – pobočka Liberec si můžete přečíst zde.

Související odkazy

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.