Chovejme se k dětem tak, jak bychom chtěli, aby se ony chovaly k nám, až my budeme potřebovat pleny

Vyplňte dotazník týkající se výživného a pomozte všem zjistit jak jsou na tom ostatní. Dotazník zde, výsledky zde.

11. 7. 2016 – krajský soud potvrdil rozhodnutí okresního soudu, aby za dítě jednal opatrovník, který dítě poškodil a je v šetření z dalšího poškozování  

I podle Krajského soudu v Ústí nad Labem – pobočka Liberec je v tom nejlepším zájmu dítěte, aby jej chránil právě ten opatrovník, jehož jednání už bylo nadřízeným Krajským úřadem uznáno za chybné právě ke škodě dítěte tj. opatrovance. Krajský soud nepojal ani nejmenší pochybnosti o tom, že OSPOD v Jablonci nad Nisou, by mohl hájit vlastní zájmy, které jsou opačné, než zájmy dítěte opatrovance. Krajský soud nepochybuje, že OSPOD Jablonce uchrání Daniela i před vlastními pochybeními.     

Celý dokument si můžete v PDF stáhnout zde.

logo pdf 50 50

Otec nepochopil nadřazenost soudu a proti tomuto usnesení podal návrh na opravu již prokázaných nepravd. Dále se otec nepochopiteně domáhá vysvětlení, proč je mu připisováno k tíži, že respektoval rozhodnutí soudu. Článek naleznete zde.

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.