Chovejme se k dětem tak, jak bychom chtěli, aby se ony chovaly k nám, až my budeme potřebovat pleny

Vyplňte dotazník týkající se výživného a pomozte všem zjistit jak jsou na tom ostatní. Dotazník zde, výsledky zde.

5. 5. 2016 – policie odložila věc oznámení Daniela tak, že není na místě věc jakkoli vyřídit

Policie věc odložila poté, kdy vyslechla otce (dne 23. 12. 2016), matku a Daniela (oba dne 15. 1. 2016, není to chyba v datu). Kdo provedl výslech Daniela, je obrovská záhada. Daniel tvrdí, že tam byla určitě jen jedna žena, která se představila jako pracovnice OSPOD Jablonce nad Nisou a že se úmyslně vyhýbala dotazům na chování matky. OSPOD Jablonce nad Nisou naopak tvrdí, že výslech provedly dvě ženy. Policistka údajně výslech vedla a pracovnice OSPDO do něj nezasahovala. Každopádně zápis z výslechu je přísně utajen a ze spisu byl odstraněn.

Daniel nebyl žádným odborníkem specializujícím se na týrané děti nikdy vyšetřen. Minimálně matka a OSPOD takové vyšetření odmítají. Asi netřeba připomínat, že pokud by policie šetření neodložila, byli by pracovníci OSPOD v pěkném maléru za nečinnost jelikož odmítli reagovat na oznámení ohrožení Daniela.

O tom, že se jeho oznámením už nikdo zabývat nebude se Daniel nedozvěděl. Zjistil to až jeho otec při nahlížení do spisu. OSPOD Jablonce nad Nisou Danielovi informace ani pomoc neposkytuje, čímž porušuje § 8 zákona o sociálně právní ochraně dětí.

Celý dokument si můžete v PDF stáhnout zde.

logo pdf 50 50

Popis otce o tom, co Daniel popisoval za chování matky, ke stažení zde.

Oznámení Linky bezpečí, na kterou se Daniel obrátil v naivní naději, že mu to pomůže ke stažení zde.

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.