Chovejme se k dětem tak, jak bychom chtěli, aby se ony chovaly k nám, až my budeme potřebovat pleny

Vyplňte dotazník týkající se výživného a pomozte všem zjistit jak jsou na tom ostatní. Dotazník zde, výsledky zde.

5. 4. 2016 – krajský úřad potvrdil, že ignorování trestního oznámení je pochybení OSPOD Jablonce, sám OSPOD jakékoli pochybení odmítl

Na základě stížnosti podané otcem na postup OSPOD Jablonce nad Nisou, kdy opatrovník ignoroval žádost Daniela o pomoc ze strany OSPODu, Krajský úřad Libereckého kraje dal za pravdu otci, že odbor sociálně-právní ochrany dětí neměl odmítnout žádost dítěte o sociálně-právní ochranu. Krajský úřad ale sám také neučinil žádný krok k nápravě v případu Daniela. Spokojil se pouze s konstatováním pochybení a vydal jen nějakou neznámou metodiku, aby se prý pochybení již nemohlo opakovat u dalších dětí. Ta údajná metodika není známá. 

Magistrát města Jablonce nad Nisou jakékoli pochybení popřel a dodnes na svém postupu trvá.

Celý dokument si můžete v PDF stáhnout zde.

logo pdf 50 50

 

Pro ukázku toho, jak umí úředníci přepracovat fakta, aby stejnou věc vyhodnotili zcela opačně, než všichni ostatní, si můžete zde v PDF počíst zamítnutí naprosto stejné stížnosti ze strany Magistrátu města Jablonce nad Nisou. V tvrzení magistrátu jsou i jednoznačné nepravdy, jako např. ta, že 22. 1. 2016 měl být vypracován individuální plán ochrany, což Krajský úřad vyvrací.

Zobrazení návrhu v PDF v okně prohlížeče

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.